02.08.2015

SUMMERTIME SADNESS

Chet Faker & Flume - Drop The Game (Maxx Baer Re-think)Półmetek wakacji. I co wy na to? Szczerze ,jeżeli sierpień ma być taki lipiec z wyjątkiem kilku dni to ja chyba podziękuję. Wszystko co planowałam zmieniało się z każdym lekkim podmuchem wiatru. Paradoksalnie to te najbardziej niespodziewane wyjazdy , spotkania okazywały się tymi najlepszymi a te długo wyczekiwane to kompletna klapa lub w ogóle nie miały/ nie będą miały miejsca, Nie spodziewałam się po sobie takiego pesymizmu szczególnie gdy za oknem idealna pogoda na zdjęcia na bloga a rower tylko czeka ,żeby ruszyć gdzieś dalej.

Half-way point of holidays. What do you think about it? Honestly, if August will be like July I'd rather go to school. Of course there where few really nice days last month ,but I  cannot say that it was the best summertime of my life. It's funny because the most unexpected  trips, meetings were the most interesting. The other side my long planned trip to Świnoujście will be still a dream. What a pity :(
I never expected that I can be so pessimistic. Of course weather is kidding me and it's perfect for riding bike or make new pictures.Jedna z niewielu rzeczy jakie mi się udały w te wakacje to wspomniany wcześniej wypad do Wrocławia (ostatni post --> KLIK), uzależnienie się od filmów z postaciami Marvela i znalezienie prawdziwych wyprzedażowych perełek. W końcu znalazłam idealny koronkowy top, torebkę z frędzlami (na szczęście nie taką jaką ma co druga dziewczyna) i kimono ( niestety tylko na wyjątkowe okazje bo w mojej małej miejscowości patrzyli by na mnie jak na wariata w pidżamie). Dość ekstrawaganckie rzeczy jak na moją szafę, ale jak się chce coś zmienić w życiu trzeba zacząć od szafy ;)

Not everything in July was bad. Trip to Wrocław (last post --> KLIK), start be addicted to Marvel movies ( I don't regret it) and "real treasures" on sales were nice consolation. Finally I found beautiful lace top, fringe bag, fringe kimono (new fringe- addiction ?). I know that's hard to belive but this things are the most unusal in my warderobe ( full of white ,black and grey tee's). But ,you know, if you want to change your life you should start from your clothes ;)

xx
M.

8 komentarzy:

 1. Torebka jest świetna!:)
  Klikniesz w linki w nowym poście będę wdzięczna ;*

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny, uniwersalny zestaw na letni dni! A co do mojego postu - masz rację! Może do pracy lepsza byłaby torba, ale plecak też nie jest zły :D

  Ściskam mocno,
  www.NIECH-PANI-PATRZY.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna torebka !!! oby drugi miesiac wakacji okazal sie najlepszym ;)

  zapraszam do siebie na nowy post - nicoleeyee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Oh, not always easy ... but I love the outfits!
  xx from Bavaria/Germany, Rena
  www.dressedwithsoul.com

  OdpowiedzUsuń
 5. z doświadczenia wiem że niezaplanowane wypady okazują się najbardziej udane, życzę Ci aby sierpień minął Ci lepiej:* :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Torebka najlepsza! idealna! :)
  pozdrawiam,
  www.whitterey.com

  OdpowiedzUsuń
 7. I love these flat lay photos, very fun! That crotchet top is so pretty.

  http://www.theaisleofstyle.com/

  OdpowiedzUsuń

DZIĘKUJĘ ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWACJĘ - DZIĘKI TEMU WIEM,ŻE SĄ PO DRUGIEJ STRONIE OSOBY KTÓRE CZYTAJĄ TO CO PISZĘ :)

NIE MUSICIE ZOSTAWIAĆ LINKÓW TO SWOICH BLOGÓW -ZAWSZE SPRAWDZAM KAŻDY PROFIL PRZYPISANY DO KOMENTARZA.

ZAPRASZAM DO OBSEROWANIA :)